Обласний семінар "Роль методичної служби у сприянні інноваційному розвитку бібліотек регіону" - 28 листопада 2012 року

28 листопада 2012 р. на базі Київської обласної бібліотеки для дітей відбувся обласний семінар "Роль методичної служби у сприянні інноваційному розвитку бібліотек регіону" за участю методичних служб централізованих бібліотечних систем Київщини.

Зі вступним словом до учасників семінару звернувся генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Микола Павлович Зніщенко, який в своєму виступі закцентував увагу на основних напрямках розвитку та діяльності бібліотек області та методичних служб зокрема.

В роботі семінару взяла участь провідний спеціаліст з питань бібліотечної роботи управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації Валентина Михайлівна Гонтарук.

Згідно програми семінару бібліотечні працівники області отримали фахові консультації щодо організації роботи методичної служби, посібники з різних напрямків публічної діяльності бібліотеки та використання інтерактивних технологій в роботі з читачами. Учасники семінару отримали методичні посібники (20 назв), підготовлені КОБдД як в друкованому (14 назв) так і в електронному (6 назв) форматі.

Під час роботи круглого столу, який провела заступник генерального директора по науковій роботі, заслужений працівник культури України Людмила Петрівна Соляник, обговорювалися питання методичного забезпечення системи профудосконалення в ЦБС області.

Досвідом роботи поділилися директор Києво-Святошинської ЦБС Гулевата Ніна Василівна, завідувачі методичними відділами: Галина Степанівна Добровольська - Богуславської ЦБС, Ганна Василівна Маринич - Києво-Святошинської ЦБС, Людмила Антонівна Савич - Білоцерківської районної ЦБС. Людмила Петрівна Соляник звернула увагу учасників семінару на позитивному досвіді роботи в даному питанні Броварської, Рокитнянської, Володарської, Сквирської, Вишгородської та Ставищенської районних ЦБС, Ірпінської та Славутицької міських ЦБС.

Завідувач відділу обслуговування учнів 5-9 класів Т. П. Грабко та завідувач відділу естетичного виховання Л. В. Смисловська провели майстер-клас щодо створення бібліотечної слайд-презентації як форми популяризації літератури серед читачів. Учасникам семінару була представлена слайд-презентація "Льюіс Керролл та його світ".

Н. В. Острікова, завідувач відділу інформаційної та довідково-бібліографічної роботи