Вечір – реквієм "І поліг наш народ, наче скошене жито"

Цього року виповнилось 80 років з часу масового, навмисно зорганізованого владою голоду (1932-1933р.). Щороку в 4 суботу листопада вшановується пам'ять жертв голодомору. Вечір – реквієм "І поліг наш народ, наче скошене жито" ,проведений відділом обслуговування 5-9 класів та відділом естетичного виховання, був присвячений трагічним сторінкам української історії. Діти дізналися про причини голоду на Україні, познайомились з "Книгою пам’яті голодомору 1932-1933рр.", прослухали спогади очевидців тих подій, переглянули відеоматеріали , які свідчать про факти загибелі людей від голоду. Дізналися про історію створення Національного "Меморіалу жертв голодомору" у Києві. Музичні, поетичні та художні твори примушували стискатися серця і відчути трагізм і гірку правду 30-х років .