Зустріч з майстринею-флористом Уляною Куцай

Працівники Київської обласної бібліотеки для дітей мали прекрасну нагоду поспілкуватися з творчою людиною, майстринею-флористом з м. Косів Івано-Франківської області пані Уляною Куцай, яка представила авторські картини, техніка виконання яких - березова кора. В своїх роботах пані Уляна не використовує жодної фарби, лише різні відтінки березової кори, а їх - сотні. Сюжетами для картин майстині слугують гори, церкви, хатинки, чудові краєвиди Косівщини, словом все, що нагадує Карпатський край. Та й назви картин говорять самі за себе: "Смерекова хата", "Водограй", "Дорога на Василин", "Тут живе Марічка". Вдивляючись у ці чудові витвори мистецтва, виконані з великою любов`ю, розумієш, що дерево в руках цієї ніжної, тендітної жінки ніби отримує друге народження, оживає. Відразу виникає думка обов`язково віднайти нагоду відвідати Косівщину, цей чудовий край, край розмаїтого народного мистецтва, край талановитих майстрів-самородків та ще раз долучитися до творчості родини Куцанів.

Н. В. Острікова, завідувач відділу інформаційної та довідково-бібліографічної роботи