Поетичне свято "Гімн рідній мові"

До Дня української писемності та мови, який відзначається в нашій державі 9 листопада на честь вшанування пам'яті преподобного Нестора - Літописця, працівниками  відділу обслуговування учнів 5 -9 класів  та відділу естетичного виховання  було підготовлено та проведено з учнями 5-Б і 5-В класів 182 школи та 1- Б класу  ШДС "Русанівка" поетичне свято "Гімн рідній мові".

З легенди про українську мову діти дізналися якою унікальною, поетичною, особливою є їх рідна мова; як трепетно треба ставитись до неї, берегти і вдосконалювати, щоб мова завжди була живою і вигравала різними барвами.

Під час свята лунали пісні і вірші про мову, які з великим бажанням і натхненням декламували наші читачі. Завершилось свято мовною грою. Весело і жваво відгадували діти загадки, шаради, ребуси про мову.