Книжкова виставка «Цей дивовижний світ фантастики»

Ви втомилися від одноманітності реального життя і мрієте заглянути до таємничого світу уявлень та відчуттів, поринути у незвичайні пригоди? Книжкова виставка «Цей дивовижний світ фантастики» запрошує вас.

Справжня фантастика чекає на своїх героїв не лише в далекому космосі. Таємне завжди поряд з вами! Варто лише вийти за двері, подивитися під іншим кутом на звичайні речі і побачити диво. Доторкнутися до нього допоможуть книги з розділу "Неймовірне поряд з нами".

Поринути разом з дітьми у мандри міжзоряних просторів, зіткнутися з позаземними цивілізаціями , спробувати уявити майбутнє людства очима дітей - все це можливо якщо ви звернетесь до розділу "Фантасти - дітям".

Дізнатися про світобачення майстрів української фантастики, пройти цікавими шляхами до розгадки стародавніх таємниць рідної землі, доторкнутися до хвилюючих подій нашої країни у майбутньому. Цікаво? Тоді радимо прочитати книги з розділу "Українська майстерня фантастики".

Бажаєте потрапити до міжгалактичних невідомих цивілізацій та звалити на свої плечі таємниче, небезпечне і нездійсненне завдання по визволенню інших світів від чужинців? У розділі "Крізь мрії у майбутнє" завжди знайдеться купа пригод, загадок, неймовірних та несподіваних історій.

Розробили:

зав.секторм відділу обслуговування учнів 5-9 кл.

Курбетенко Н.І., Малишко А.Н.

Дизайн:

Леонтьєва О. Ю.