«Безмежний світ моєї уяви»

В цьому році, під час літніх канікул, відбувся Всеукраїнський літературний конкурс серед читачів - дітей 11-18 років «Творчі канікули». Серед переможців обласного туру по Київській області стала і читач Київської обласної бібліотеки для дітей, учениця гімназії № 136 Марія Панова, в номінації «Безмежний світ моєї уяви».

Працівники бібліотеки були запрошені на новорічне святкування у гімназію, де під час свята вручили нагороду Пановій Марії (грамота і в дарунок 3 -и цікаві книги).

Також, вони передали слова подяки від генерального директора Київської обласної бібліотеки для дітей Зніщенка М. П. педколективу гімназії та особисто шкільному бібліотекарю Боєвій Вірі Іванівні, за плідну, багаторічну, творчу співпрацю з нашою бібліотекою.