Книжкова виставка "Острів книголюбів"

Ми запрошуємо фантазерів та мрійників відшукати острів, який загубився у морі книг. Цей незвичайний острів не знайдеш на географічній карті, чи глобусі, навіть не прочитаєш у своєму підручнику.

Поряд розмістили карту таємничого острова.

Наші юні читачі як відважні плавці, озброївшись цією картою, шукатимуть скарб, який знаходиться на найвищій горі острова. Книги про незвичайні морські мандри Одісея, Ясона, Марко Поло, Колумба, про грецького Посейдона та Бермудський трикутник це - нижній розділ книжкової виставки.

"Затока віршів". Наш уявний корабель кинув якір у затоці Віршів біля острова Книголюбів. Збірники віршів Г. Бойка, А. Качана, П. Ребра, які знаходяться на цій полиці звеселять та підбадьорять наших читачів, маленьких мандрівників.

"Ріки Пригод". Долаючи перешкоди, ми мандруємо по річці Пригод, разом з героями книг Дж. Світа, Е. Распе, Л. Керролла, С. Лагерлеф, Дж. Ролінг, Л. Ворониної.

Подолавши перешкоди стрімкої течії, та кам'яні пороги ми наближаємось до наступного розділу "Поле Оповідань" - це прозові твори українських та зарубіжних письменників, які були написані, для дітей.

Ми успішно перейшли "Поле Оповідань" і наблизились до високої "Гори Казок". Тут нас зустрічає цілий гурт звірят із чарівної рукавички, Телесик, що після багатьох пригод прилетів до рідної домівки на гусятку, про дивовижного чарівника-підземельника Оха, у якого і жінка зелена, і діти зелені, і сам він зелений, бо ж усі вони – лісовики, та багато інших героїв українських та зарубіжних казок.

Ось і закінчилась мандрівка на "Острів Книголюбів". Ми знайшли скарб. Ви здогадались, що скарб який ми шукали це - книги.

Розробилa:

зав. відділом обслуговування