Книжкова виставка "З книгою в майбутнє"

Сучасний світ змінюється дуже швидко. Те, що здавалось неможливим якихось десять років тому - тепер звичайна справа. За лічені хвилини ми знаходимо в інтернеті будь-яку інформацію, спілкуємось з друзями і зовсім незнайомими людьми. Інформаційна лавина накриває нас щодня. Потрапляючи на гачок сучасних технологій, ми іноді починаємо "жити" у віртуальному світі, забуваючи, що справжнє життя набагато цікавіше і багатогранніше. Воно неповторне і прекрасне. Ніякі "контакти" не замінять живого спілкування, а мандрівки різними сайтами не дадуть нам того відчуття насолоди, яке ми отримуємо тримаючи в руках книгу, гортаючи її сторінки, розглядаючи малюнки. Наша виставка "З книгою в майбутнє" запрошує вас у реальний, а не віртуальний світ книги.

Хто вони ці незвичайні чарівники, які відкривають перед вами світ казки, фантазії, пригод, знайомлять з добрими і відважними героями, дарують радість і сміх? З книг розділу "Лицарі дитячої літератури" ви дізнаєтесь про життя своїх улюблених дитячих письменників.

Ми спілкуємось щодня. Повідомляємо новини, розповідаємо про те, що нас хвилює і чого ми прагнемо. Чим краще ми володіємо мовою, тим точніше, зрозуміліше можемо висловити свої думки. Читайте книги з розділу "Живе поезія у мові, якої мати вчила нас" і ваша мова стане чистою, яскравою, поетичною, мудрою і красивою.

У розділі "Герої романів, легенд, повістей у тиші говорять із нами" кожен зможе знайти свою особливу книжку до душі і серця, яка стане улюбленою на все життя.

Події, назви, дати - так вивчають історію у школі. Але ж історія - це не просто наука - це життя багатьох поколінь людей, які чогось прагнули, любили і ненавиділи, боролись і перемагали. Розділ "Історія сконденсована у слові" познайомить вас з героїчним минулим нашого народу.

У розділі "До знань золотої скарбниці" ви знайдете книжки на всі смаки, які у популярній і цікавій формі познайомлять вас з азами багатьох наук: математики, фізики, хімії, біології, астрономії.

Є книжки, які "Діти і батьки читають залюбки". Саме такі твори ви знайдете у цьому розділі нашої виставки. Читайте разом, обговорюйте, насолоджуйтесь спілкуванням!

Ви нудьгуєте, не знаєте куди себе подіти і настрій у вас із позначкою "мінус"? Вихід є! Зверніться до книг розділу "Фантастика і пригоди". Гарний настрій і пригодницька лихоманка вам гарантовані.

У "Магічний світ казок" ви помандруєте разом з героями книг цього розділу. Казкова братія має невгамовну вдачу. Ви зустрінете королів і принцес, лицарів і розбишак, хоробрих козаків і кмітливих ремісників, могутніх чарівників і ще багато цікавих і несподіваних персонажів.

Розробили:

зав.відділом естетичного виховання