Книжкова виставка "Наше життя - це мрія, яку ми здобуваємо"

Чи любите ви мріяти? Ким бачите себе в майбутньому? Хтось мріє стати психологом, учителем, лікарем, навчатись в престижних вузах, а може й за кордоном. А може ви мрієте подорожувати і побачити весь світ? Втілити свої мрії в життя вам допоможуть книги з розділу "Чи треба мріяти?"

Ви не можете визначитись ким хочете стати? Щоб досягти успіху в майбутньому, треба вже сьогодні активно розкривати свої таланти і здібності. Тільки так ви зможете здійснити свої мрії. Прислухайтесь до себе і зрозумійте чого ви прагнете, що вам подобається: музика, футбол, танці, спілкування з людьми, плавання, бісероплетіння? Якщо ви ще розмірковуєте, зверніться до книг з розділу "Кожен має сто талантів"

Багато ваших однолітків вже обрали вузи в яких хотіли б навчатися після закінчення школи. А ви ніяк не можете визначитись з майбутньою професією. Інформація з розділу "Хто на що вчився" допоможе зробити правильний вибір.

Можливо, хтось із вас мріє стати успішним бізнесменом, але не знає що для цього потрібно? Книжки розділу "Франки, фунти, стерлінги і тугрики" підкажуть вам, як розпочати власну справу.

Вам подобається подорожувати? Далекі краї ваблять невідомістю, казковими пейзажами і нерозгаданими таємницями. А чи хотіли б ви, щоб мандрівки стали вашою професією? Як здійснити цю мрію? Зверніться до книг розділу "Упіймай хвилю".

Кожного дня ви змінюєтесь. І ось-ось станете частиною вже великого дорослого світу. Як зробити цей світ прибавливішим, гуманнішим, світлішим? Матеріали розділу "Зміни світ на краще" допоможуть і підкажуть, що потрібно для цього робити.

Іноді життя ставить вас перед нелегким вибором. Ви не можете самотужки вирішити складну проблему. Матеріали з розділу "Час загартовуватись" підкажуть вам де знайти допомогу і підтримку.

Оплески, усмішки, спалахи фотокамер, мільйони прихильників - так виглядає життя зірок з екрану телевізора. Ви теж мрієте стати зіркою, але не знаєте як розпочати свій шлях до успіху? Зверніться до матеріалів розділу "Крізь терни до зірок".

Познайомитися з книжковою виставкою можна на абонементі відділу обслуговування учнів 5-9 класів.

Розробила:

зав.відділом обслуговування