Книжкова виставка "Скарбниці див"

Ти знаєш як народжуються та створюються музеї? Що ти знаєш про людей, які причетні до цієї справи? Ти маєш уявлення про музеї світу? Ні? Тоді тобі обов'язково треба познайомитись з матеріалами, які представлені на книжковій виставці "Скарбниці див", що у читальній залі 5-9 класів.

Книжки з розділу "Хранителі вічності" познайомлять тебе з людьми, які все своє життя присвятили саме створенню музеїв.

В захоплюючу мандрівку музеями світу тебе поведуть книги представлені у розділі "Провідні музеї світу".

Доторкнутись до скарбів рідної землі, поринути в історичне минуле, дізнатися про побут українців ти зможеш разом з книжками розділу "Ми відкриті для України і світу".

В яких музеях ти бував? Історичний, природознавства, художній. А в музеї хліба, води, слідопитів? Якщо ні, саме час це зробити. Познайомившись з книжками з розділу "Цікаві експонати", ти дізнаєшся,

що в світі існує безліч незвичайних музеїв: іграшки, бджільництва, аптеки та багато інших.

У вас в сім’ї є речі з минулого, які ви ретельно і з любов'ю зберігаєте: альбом фотографій з дитинства, вітальні листівки від далеких друзів, улюблені зі шкільних років книжки... Ти хочеш поділитися цим зі своїми друзями, вчителями, знайомими? Як створити власний музей, можна дізнатися з розділу "Музей - справа сімейна"

Розробила:

зав.відділом обслуговування