Книжкова виставка "Спорт...Спорт...Спорт..."

2012 рік - Рік спорту та здорового способу життя.

В 2012 році проходять літні Олімпійські ігри в Лондоні та чемпіонат Європи по футболу в Україні та Польщі.

Щоб краще підготуватись до цих подій, скористайся літературою з книжкової виставки "Спорт, спорт, спорт...", яка організована в читальній залі 5-9 класів.

Книжки з розділу "Олімпійський вогонь" розповідають про те, як Олімпійські ігри з Давньої Греції ввійшли в наше життя.

В літературі розділу "Золоті імена України" ви знайдете багато цікавого про досягнення всесвітньо відомих спортсменів-українців, серед яких є багато уродженців Київщини, про те, що традиція пошанування сильної, вольової, хороброї та фізично вправної людини дуже давня в Україні й пов'язана з ідеалом лицаря-козака, який у силу свого стану та обов'язку був фехтувальником і стрільцем, вершником, веслярем, бігуном і скороходом, борцем і метальником.

Найпопулярнішим видом спорту в Україні є футбол. Про історію футболу, про видатних футболістів України, інтерв'ю з тренерами та спортсменами ти можеш дізнатися з книг, які представлені у розділі "Футбол: грають всі!"

Як наша країна готувалася до проведення чемпіонату, розклад матчів, склад команд та ще багато цікавої інформації ти знайдеш у розділі "Євро 2012".

Справжнім любителям пригод не потрібно багато розмірковувати над пошуками чергової порції адреналіну. Достатньо звернути увагу на розділ "Extremе і все про нього", матеріали якого розповідають, як звичайні речі можуть виявитись джерелом ехстріму,адже те що пересічні громадяни зазвичай обминають, для спортсменів - експерементаторів перетворюється на святиню: мости, телевізійні вежі, висотні споруди.

Пам'ятаєш неймовірні пригоди на санчатах?А що рoбити тепер, коли став значно дорослішим? Не засмучуйся! Література розділу "Відрив по - зимовому" надасть інформацію, як не залягти в зимову сплячку, а вирушити на засніжені пагорби, щоб в черговий раз кинути виклик небезпеці та відчути кайф від подолання власного страху.

Вітер розвиває скуйовджене волосся матроса й підганяє парус, що розсікаючи хвилі з фонтаном бризок, наче на крилах злітає над водною поверхнею. Романтика! Якщо теж мрієш підкорити стихію, ласкаво просимо до матеріалів розділу "Світ водний та підводний"

Ти катаєшся на роликах, чи граєш в теніс у себе в дворі? Якими ще видами спорту можна займатись для підтримки відмінної спортивної форми ти знайдеш у матеріалах розділу "Зі спортом по життю".

Розробила:

зав.відділом обслуговування