Книжкова виставка "Чи бути здоровим вирішуєш ти!"

Сонце, тепло, канікули й багато вільного часу! За найближчі три місяці треба виконати план: відтянутись на всі сто, пізнати багато таємниць літа та зміцнити силу духу й тіла.

Для того, щоб літо видалось більш різноманітним заходь до бібліотеки. Познайомся з книжковою виставкою "Чи бути здоровим вирішуєш ти!" в читальній залі відділу обслуговування 5-9 класів.

Ти багато часу проводиш біля компьютера чи телевізора? У тебе зовсім немає сил дійти до спортзалу? Книги з розділу "Рух - це класно!" познайомлять з чудовим світом активного відпочинку.

Яка твоя улюблена страва? Хот - дог і чіпси, чи вареники з вишнями? Література, представлена у розділі "Їжа для роздумів" порадить як потрібно корисно харчуватися.

Нові знайомі? Нові друзі? Є спокуса спробувати чогось невідомого? Як не потрапити в небезпечну ситуацію допоможе тобі інформація з розділу "Викрадачі розуму"

Розробила:

зав.відділом обслуговування