Обласний регіональний семінар-практикум "Інноваційні форми бібліотечно-бібліографічної роботи та використання електронно-інформаційних ресурсів" - 17 травня 2012 року

17 травня 2012 відбувся регіональний семінар-практикум "Інноваційні форми роботи бібліотечно-бібліографічної роботи та використання електронно-інформаційних ресурсів" за участю бібліографів Білоцерківської, Бородянської, Броварської, Васильківської, Києво-Святошинської, Таращанської районних централізованих бібліотечних систем, міської бібліотеки для дорослих м. Буча та бібліотек для дітей міст: Бровари, Буча, Кагарлик, Ржищів.

З вітальним словом до учасників семінару-практикуму звернувся генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Микола Павлович Зніщенко.

Заступник генерального директора бібліотеки по роботі з централізованими бібліотечними системами області, заслужений працівник культури України Віра Григорівна Сітько проаналізувала стан довідково-бібліографічної та інформаційної роботи в бібліотеках області.

Завідувач відділу інформаційної та довідково-бібліографічної роботи Наталія Василівна Острікова представила мультимедійну презентацію "Довідково-бібліографічне обслуговування в умовах впровадження новітніх технологій" та на практичних прикладах продемонструвала можливості використання Інтернет-технологій при заповненні лакун у довідково-бібліографічному апараті бібліотеки.

Завідувач сектору відділу інформаційної та довідково-бібліографічної роботи Павліна Дем'янівна Ткаченко в своїй консультації закцентувала увагу на сучасних тенденціях бібліотечно-бібліографічної роботи бібліотек, що обслуговують дітей та провела практичне заняття щодо редагування систематичної картотеки статей у відповідності до "Об'єднаної робочої схеми таблиць ББК для організації систематичного каталогу".

Головний бібліограф відділу інформаційної та довідково-бібліографічної роботи Марія Саватівна Фенько надала практичну консультацію щодо відбору матеріалів актуальної тематики до систематичної картотеки статей та провела інформаційний огляд літератури, присвячений 120-річчю від дня народження видатного українського книгознавця, бібліографа та літературознавця Ю. О. Меженка.

В рамках семінару-практикуму були оформлені тематичні викладки літератури: "Бібліографічна робота бібліотеки: традиції і новації"; "Життя, присвячене книзі: до 120-річчя від дня народження Ю. О. Меженка".

Учасникам семінару-практикуму був наданий пакет документів в електронному форматі.