Сергій Лоскот

Київська обласна бібліотека для дітей пропонує вашій увазі черговий випуск серії «Літературна Київщина», присвячений Сергію Лоскутову (Лоскот).

Сергій Лоскот - дитячий письменник, якому подобається писати книжки для дітей, громадський діяч та ветеран російсько-української війни. Він автор неймовірно теплих оповідань, які вчать вчасно опановувати себе й власні емоції у спосіб гри та міцної і відданої дружби. Письменник виявив себе й у сфері дизайну, рекламного менеджменту, у видавничій справі та інженерії.

На волонтерських засадах допомагає в сфері реабілітації дітей та дорослих із особливими потребами, а також є волонтером програми «Рівний рівному» (Всеукраїнська спілка учасників бойових дій «Побратими України»).

Перегляд