«Україна – незалежна і вільна країна»

«Україна – незалежна  і вільна країна»

(З досвіду роботи Філії 1 Бібліотека для дітей Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради

День Державного Прапора України, День Незалежності…Коли це були чергові свята, а сьогодні, в жорсткий час війни, розрухи та смертей вони набули зовсім іншого значення, можна сказати матеріалізувались. З прапором ідуть наші воїни у бій за незалежність, свободу та мирне життя. На тимчасово окупованих територіях ризикуючи своїм життям українці  вивішують державний прапор.

Про віковічну боротьбу українців за незалежність, історію синьо жовтого прапора говорили 23 серпня в бібліотеці її читачі та гості.

Завідувачка Філією 1 Бібліотека для дітей Яна Сколота разом з бібліотекаркою Наталією Тарасовою підготували цікаву програму. Провели майстер клас «Прапор вільної країни, це стяг моєї Батьківщини». Прапор виготовили з синьо жовтих кольорів, які є символом любові та поваги до нашої святині – прапора. Поки виготовляли прапорці, прослухали цікаву історичну довідку про історію української символіки.

Разом виготовили картину «Незалежність окриляє». Всі бажаючі долучилися до плетіння патріотичного браслету-оберегу.

З радістю діти робили фотосвітлини біля книжкової виставки «Незалежна і єдина будь навіки, Україно».

Захід пройшов в атмосфері позитиву та гарного настрою.

Ми разом! Ми сильні! Ми вільні! Український народ не подолати! Все буде Україна!