Краєзнавча література КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - «Опис Васильківського повіту»

Сьогодні наша краєзнавча література присвячена опису Васильківського повіту.

«Опис Васильківського повіту» є першою комплексною краєзнавчою працею Едварда Руліковського.

Праця Едварда Руліковського отримала схвальний відгук серед тогочасних науковців Юліана Бартошевича, Вацлава-Олександра Мацейовського, Йоахима Лелевеля.

Взагалі особистість і творчість Едварда Руліковського є притягальною для краєзнавців Київщини.

Руліковський Е. Опис повіту Васильківського з історичного, звичаєвого і статистичного погляду / Едвард  Руліковський ; ред. Ю. Безпечна; пер. з пол. О. Стародуб ; рец. В. Іванців. – Біла Церква : Видавець О. В.Пшонківський, 2016. – 140 с. : іл. - (Бібліотека української краєзнавчої класики)

«Опис Васильківського повіту» є першою комплексною краєзнавчою працею Едварда Руліковського, яка стосується Київщини. У монографії викладено природу та історію краю появу земельної власності і зміну власників, а також інформацію щодо етнографії і топографії.