День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

4 червня Україна вшановує пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України (згідно з постановою Верховної Ради України від 01.06. 2021 №1490). У світі цей день відзначають як Міжнародний день невинних дітей – жертв агресії.

Цього дня, як і кожної хвилини, ми схиляємо голови у скорботі, згадуючи дітей, життя яких обірвала безжальна рука московських катів. Дзвіночки на деревах символізують голоси вбитих маленьких українців.

Безневинні смерті наших діток – довічний, пекучий біль, який неможливо вгамувати.

За вбивства, поранення, викрадення українських дітей кожен злочинець: військовий, політичний діяч, рядовий виконавець, особисто путін – рано чи пізно понесуть заслужене покарання.

Не забудемо! Не пробачимо!