На відпочинок з цікавою книгою

Матеріал подано без змін

На відпочинок з цікавою книгою

(З досвіду роботи Обухівської центральної публічної бібліотеки Обухівської міської ради)

Літо – найкраща, найбажаніша пора року. Це – час відпусток,  екскурсій, мандрівок. І хоч в нашій країні йде війна, запроваджений військовий стан, кожна людина хоче хоч трішечки відпочити, відволіктися від тих страшних новин, подій , які нині на часі. Ось тут і стануть у нагоді  наші  вірні і найкращі  друзі -  книги,  адже вони завжди  додадуть вам нових вражень, нових емоцій, нових знань. Захоплююча книга стане вам у пригоді і в дорозі, і на відпочинку, бо книга – ваш справжній друг.  Час, проведений за читанням книги – найліпший відпочинок, а Обухівська центральна публічна  бібліотека для дорослих допоможе вам в цьому. На  абонементі бібліотеки   для читачів оформлено тематичну полицю – рекомендацію «На відпочинок  з цікавою книгою», на якій представлені художні книги на різні смаки та уподобання. Фонди бібліотеки налічують  багато літератури детективного, містичного, фантастичного, психологічного жанру, любовних романів.  Кваліфіковані працівники бібліотеки допоможуть вам  у виборі книги. Тож запрошуємо до бібліотеки!

Л.Храпач – завідуюча Обухівською центральною

публічною бібліотекою для дорослих