Майстер - клас з миловаріння

Матеріал подано без змін

Майстер - клас з миловаріння

(з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Захоплююче знайомство з мистецтвом миловаріння у нашій "Творчій майстерні" продовжується .

Чимало радості, захоплення і задоволення приніс учням 1-4 класів Наливайківської гімназії (вчителі Лінкевич І. В., Пекарєва Н. В., Токар І. В.,Токар Н. П. ) майстер-клас миловаріння від майстрині Рожковської Марини Павлівни.

Діти із цікавістю вивчали ази чарівного мистецтва  миловаріння: які використовуються матеріали при створенні мильних букетів, які основні правила потрібно пам'ятати, як оригінально упаковувати вироби з мила і багато інших цікавинок створення цього магічного дива.

Потім учасники майстер-класу з допомогою майстрині змішували необхідні інгредієнти-розтоплену мильну основу, масла й корисні добавки у правильних пропорціях. Заливали  отриману масу у форми (учасники виготовляли різні квіти, фрукти, фігурки звіряток) й прикрашали на свій смак. Під час майстер -класу діти вчилися  створювати ароматне мило своїми руками. Екслюзивності виробам додали цікава форма квітів, оригінальний декор та аромати. Дуже дякуємо Марині Павлівні та всім учасникам майстер-класу за участь в нашому заході.