Майстер - клас «Квіти з фоамірану»

Матеріал подано без змін

Майстер-клас «Квіти з фоамірану»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Вчора учні  4-А класу Макарівського ліцею №1 (вчитель Колозінська-Ковалевська О. В.) взяли участь у майстер-класі, який провела Ірина Олексіївна Фокіна.

Фоаміран – новий матеріал для рукоділля, який сьогодні підкорив весь світ. Він пластичний, слухняний, багатобарвний, м’який і утримує форму. Це відмінний матеріал для виготовлення прикрас. Квітами з фоамірану можна урізноманітнити свій одяг. З нього останнім часом навіть виготовляють букети,  різні вироби, іграшки, ляльки.

Затишна атмосфера   нашої бібліотеки сприяє  розвитку творчих здібностей наших читачів. Кожен із учасників майстер-класу  з допомогою Ірини Олексіївни вчився виготовляти чудову квітку. Тепер діти зможуть навчити цій техніці своїх друзів, рідних і разом з ними створювати красоту.

Дякуємо  талановитій майстрині за професіоналізм, а присутнім – за активну участь.