День поезії «Поезія – це діамант величиною в слово»

Матеріал подано без змін

День поезії «Поезія – це діамант величиною в слово»

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

22 березня 2023 року в Баришівській центральній бібліотеці для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведене чергове засідання клубу української мови "Чарівний світ українського слова" до Всесвітнього дня поезії та дня народження Ліни Костенко.

Ведучі Дня поезії "Поезія - це діамант величиною в слово"-- директор Баришівської ЦБС Галина Пацаловська та завідувач відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Світлана Захарченко.

Цікаво про життя і творчість Ліни Костенко розповіла вчитель, журналіст Лідія Савченко.

Свої поетичні твори прочитали: поети-аматори Наталія Лисенко  Павло Лисенко, Катерина Філоненко, Наталія Деркач.

Наталія Лисенко з села Морозівка подарувала для читачів Баришівської центральної бібліотеки для дорослих 8 альманахів, де вміщені її твори.

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС