Поезіє, ти сила чарівна

Матеріал подано без змін

Поезіє, ти сила чарівна

(З досвіду роботи Обухівської центральної публічної бібліотеки Обухівської міської ради)

Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії. Віддавна саме поезія найпершою реагувала на всі події, які змінювали хід історії і життя людини, саме вірші в усі війни першими линули з фронту, сповнені ран, що ще наривають. І лише потім усе це підхоплювала проза.

Наша країна багата майстрами високої поезії. На весь світ і різними мовами прозвучали пророчі слова Тараса Шевченка, сильна жіноча поезія Лесі Українки, могутнє слово Івана Франка. Чарівна  поезія Ліни Костенко, прониклива лірика Василя Симоненко, Василя Стуса, Бориса Олійника, Павла Тичини вражають своєю романтичною схвильованістю та щедрістю почуттів. Величезна скарбниця високого українського поетичного слова поповнюється щодня, щогодини.

Багато відомих поетів виплекала і наша рідна Обухівщина. Серед них : А.Малишко, Г.Зралко,  П.Швець, В Чухліб, М.Васильківський, М.Горловий.

На даний час більше 20-ти членів НСПУ в нашому Малишковому краї.

Тому до Всесвітнього дня поезії в Обухівській центральній публічній бібліотеці оформнена викладка поетичних творів письменників – земляків «Поезіє, ти сила чарівна», біля якої читачі знайомляться з новими творами поетів – земляків.

Л.Храпач – завідувачка  Обухівською центральною публічною  бібліотекою

для  дорослих Обухівської міської ради