Тиждень дитячого читання в Баришівці

Матеріал подано без змін

Тиждень дитячого читання в Баришівці

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

20 березня 2023 року в Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради стартував Тиждень дитячого читання, під гаслом: «Якщо читає дитина, Україна буде вільна і єдина!». 21 березня проведений казковий калейдоскоп «З улюбленими казками у світ дитинства» , на який завітали читачі-учні 1-Б класу Баришівського ліцею ім. М.Зерова, разом з вчителем Аліною Ткач.

Провідний бібліотекар Юлія Гранько, ознайомила дітей з бібліотекою та правилами її користування.

А потім діти активно показували свої знання в казках: розділившись на 2 команди «Серце» і Соняшник». Взяли участь у таких конкурсах:  розминка «Стежками українських казок», «Угадай казку за уривком», «З якої казки предмети?»,  «Відгадайте загадки з квітки- семиквітки», «Телеграма від казкового героя», «Чиї слова?», «Чи пам’ятаєте ви слова героїв казок?».

З різницею в 2 бали перемогла команда «Соняшник». Ще діти мали час переглянути книги, які їм  дуже сподобалися.

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС