До бібліотеці села Дівички завітали учні 4 класу Дівичківського ліцею Дівичківської сільської ради

Матеріал поданий без змін

"Рідна мова - чиста, як роса"

( З досвіду роботи Дівичківської ОТГ)

З нагоди відзначення Дня української писемності та мови до бібліотеці села Дівички завітали учні 4 класу Дівичківського ліцею Дівичківської сільської ради ( класний керівник Юдаєва К.Д.).

З учнями було проведено захід "Рідна мова - чиста, як роса". Мета заходу формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як Держава. Розширювати знання про історію виникнення мови та писемності. Пробуджувати почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови, бажання розмовояти нею.

Під час заходу діти декламували вірші видатного українського поета та мислителя, символа української літератури, духовного батька нації Тараса Григоровича Шевченка.

Сергієнко Н.О.,

завідувачка бібліотеки