Стежками рідного краю

Матеріал поданий без змін

Цикл екскурсій "Стежками рідного краю".

(з досвіду роботи бібліотеки для дітей м.Миронівка)

Чи хто знає, що на території колишнього цукрового заводу розміщена каплиця 1858 року побудови хто її заснував як вона виглядала раніше - на ці та інші питання спробували відповісти бібліотекарі Миронівської бібліотеки для дітей в рамках пішої прогулянки до цього культового місця.

Особивим гостем пізнавальної мандрівки став отець Кшиштоф Вільк, настоятель Релігійної громади Римо-Католицької Церкви Парафії, який провів малечу до каплиці і який докладає немало зусиль, щоб це місце стало відкритим для відвідувачів - як дорослих, так і дітей.

Маленькі відвідувачі бібліотеки дізналися багато нового про це місце, про тих, хто побудував тут першу цукроварню, ознайомилися з книгами з історії нашої Миронівщи.