Українська мова – це ж не просто так, це – культура!

Матеріал поданий без змін

Говорімо українською!

(з досвіду роботи КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім.  П.Красножона)

У бібліотеці-філії №1 для дітей КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім.П.Красножона запрацював розмовний клуб «Говорімо українською». Українська мова – це ж не просто так, це – культура! Для успішного вивчення потрібно себе нею оточити. На першому занятті відбувся лінгвістичний ігроленд «Цікавинки з мовної торбинки», присвячений культурі мовного етикету. Діти дізналися про багатство українських вітань, віншувань, побажань, залюбки витягали з торбинки завдання і виконували їх. Припала їм до душі гра-пазл «Карта України», яку вони склали та наполегливо шукали рідні міста на ній, адже учасники клубу – це дітки з Донецької та Херсонської областей. Малеча  охоче взяла участь у флешмобі «Прочитай вірш українською – обери іграшку». Діти переглянули мультфільми «Говоримо українською» каналу «Плюс плюс», закріпили на практиці значення слів гарний – хороший, протягом – на протязі, рисунок–малюнок.

На завершення занять отримали смаколики за вправні відповіді.

Олена Крищенко

пров. бібліотекар бібліотеки-філії №1

для дітей КЗ БМР Білоцерківська ЦБС

ім. П.Красножона, Київська обл.