Матеріал поданий без змін

Міжнародний День захисту дітей

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Щоб підбадьорити наших маленьких читайликів у цей нелегкий для нашої країни час, КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської провела бібліотечне свято «Країна дитячих мрій».

На літній терасі «Бібліотеки під відкритим небом» було весело та гамірно.

Виставка-презентація книг від Українського інституту книги

зацікавила молодих та допитливих батьків, які змогли знайти відповіді на непрості питання у вихованні дитини.

Ігрова казкова карусель не залишила байдужою жодною дитини, що прийшла на свято з батьками. Кожен пішов зі свята з власноруч виготовленим малюнком та подарунком за правильну відповідь в казковій вікторині.

Мешканці міста мали можливість оформити читацький формуляр, і забрати з собою книгу, яка їм сподобалась.

Діти залюбки віртуально подорожували в регіони звідки родом їх бабусі та дідусі. В квест «Таємниці княжого замку» заставив задуматися навіть досвідчених любителів історії.

Читачка нашої бібліотеки Ангеліна Заводецька познайомила маленьких мешканців нашої громади з історією українського народного інструменту кобзи та сопілки, а також зіграла на цих інструментах українські народні мелодії.

Бібліотечне свято пройшло весело, креативно, на одному подиху.

КЗ «Публічна бібліотека» дякує всім учасникам за гарний настрій та чудову атмосферу свята. Запрошуємо всіх до бібліотеки.

Оксана Бабич,

бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради, Бучанського району Київської обл.