Матеріал поданий без змін

Перегляд дитячої літератури у бібліотеці села Дівички до Міжнародного дня захисту дітей

(З досвіду роботи Дівичківської ТГ)

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.

У бібліотеці села Дівички діє книжковий перегляд "Казковий світ на сторінках книжок", де представлено  дитячу літературу, яка стане у нагоді для цікавого проведення літніх канікул. До перегляду також представлено книги отримані за державною програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

До уваги відвідувачів представлено малюнки і фото  наших юних користувачів.

Бібліотека села Дівички долучається до  фоточеленджу " Щасливі діти Київщини", організований КЗ КОР "Київський  центр творчості дітей та юнацтва Київщини".

Сергієнко Н.О.,

завідуюча бібліотеки села Дівички