Українське народознавство

Матеріал поданий без змін

Краєзнавчий урок " Звичаї та традиції нашого народу"

(З досвіду роботи Дівичківської ТГ)

18 листопада для учнів 3-го класу Дівичківськe НВО “ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО” Дівичківської сільської ради, бібліотекарем Сергієнко Н.О. спільно з класним керівником Юдаєвою К.Д. був проведений краєзнавчий урок "Звичаї та традиції нашого народу". Під час уроку діти ознайомилися із історією використання у минулі часи предметів вжитку, елементів традиційгого українського одягу, вишитими рушниками.

Для проведення уроку були використані книги "Українська минувшина: Ілюстрований етнографічний довідник/ А.П. Пономарьов, Л.Ф. Артюх, Т.В. Косміна та ін. К.: Либідь, 1993.-256с.;іл." та "Українське народознавство: Навч. посібник/За ред. С.П. Павлюка, Г.Й. Горинь, Р.Ф. Кирчіва.-Львів: Фенікс 1994.-608с.

Н.О Сергієнко,

завідувачка бібліотекою-філіалом с.Дівички