Інформаційне відео

Матеріал поданий без змін

Богдан Ступка: феномен української культури

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

З нагоди відзначення 80-річчя  від дня народження  корифея українського театру та кінематографа, Героя України Богдана Ступки провідний бібліотекар  відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Світлана Черватюк  підготувала  інформаційне відео  «БогданСтупка: феноменукраїнської культури» (https://www.facebook.com/Баришівська-централізована-бібліотечна-система-відділу-культури-та-туризму-1678981342167520/videos/315769300101021)

В читальній залі Баришівської центральної бібліотеки для дорослих діє книжкова викладка, де представлені книги та періодичні видання про видатного актора, якого немає з нами дев’ять років, але він і сьогодні в серцях мільйонів шанувальників. Його щедрий внесок в українську культуру і мистецтво безцінний.

Багато років поруч з актором на сцені Національного академічного  драматичного театру імені Івана Франка працювала наша землячка з села Гостролуччя, заслужена артистка України Любов Богдан (нині покійна).  На викладці представлений фотоальбом, де розміщені фотографії  з Богданом Сильвестровичем, які подарувала  її  сестра.

Наталія Лавріненко,

зав. методично-бібліографічним