Професійне свято працівників культури продовжується... - з досвіду роботи Сквирської ЦБС Київської області

Матеріал поданий без змін

Професійне свято працівників культури продовжується...

(З досвіду роботи Сквирської ЦБС Київської області)

Професійне свято працівників культури продовжується... Сьогодні, 17 листопада, вітали та вручали нагороди й подарунки бібліотечним працівникам Сквирської громади начальник відділу культури молоді і спорту Оксана Клебанівська та директор централізованої бібліотечної системи Оксана Іванько.

Подякою управління культури КОДА відзначена заслужений діяч естрадного мистецтва України, член Київської обласної спілки письменників України та Сквирського міського літературного об’єднання «Сузір’я» Юлія Хандожинська.

Почесною грамотою голови Білоцерківської районної державної адміністрації відзначена завідувач методично-бібліографічним відділом Сквирської центральної міської бібліотеки Оксана Данілова.

Подяку Сквирського міського голови отримала бібліотекар Рогізнянської сільської бібліотеки-філії Валентина Ткачук.

Подяками начальника відділу культури молоді і спорту відзначені бібліотекарі: центральної дитячої бібліотеки Оксана Бондарчук, Шапіївської сільської бібліотеки-філії №22 Оксана Карук, Токарівської сільської бібліотеки - філії №38 Катерина Гребенюк. Жоден працівник не залишився позаувагою.

Урочистості відшуміли, бібліотекарі задоволені і окрилені повернулися на робочі місця щоб із позитивом і натхненням працювати на благо громади.

Щиро дякуємо за подарунки керівництву міської ради та відділу культури.