Книжково-ілюстративну виставка «Війна не має забуття»

Матеріал поданий без змін

«Війна не має забуття» - книжково-ілюстративна виставка в Публічній бібліотеці села Єрківці.

(з досвіду роботи Дівичківської  ТГ)

28 жовтня – знаменна дата в історії нашої країни, адже в 1944 році вся територія України була звільнена від нациських загарбників. Завершилося вигнання  фашистів із найзахіднішого регіону теперішньої України – Закарпаття, яке відбулося в результаті здійснення радянськими з’єднаннями Четвертого та Першого українських Фронтів Східно-Карпатської наступальної операції. 27 жовтня 1944 р. було звільнено Ужгород, а 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон України.

З нагоди відзначення 77- річниці вигнання нацистських окупантів з України, в Публічній бібліотеці села Єрківці організовано книжково-ілюстративну виставку «Війна не має забуття». Література, що представлена до уваги читачів – це своєрідний літопис боротьби і мужності українського народу. Це матеріали про тих, хто кував Перемогу як на фронті, так на полях і фермах, хто боровся в партизанських загонах і підпіллі, хто не скорився у концтаборах.

Ольга Шульга

директор Публічної