«Відкрий для себе рідне місто»

Матеріал поданий без змін

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ РІДНЕ МІСТО.

(З досвіду роботи Вишнівської міської бібліотеки Бучанського району Київської області)

В кінці вересня  Вишневе та Крюківщина відзначали  спільне свято – День Вишневої територіальної громади. У Вишнівській міській бібліотеці для дітей оформлено книжково-ілюстративну виставку «Відкрий для себе рідне місто». Користувачі бібліотеки мали можливість познайомитись зі сторінками історії Вишневого та Крюківщини, його головними символами, дізнатись про видатних діячів, про творчу спадщину наших поетів і письменників. Також усі ми любимо приймати вітання у День народження, а чи замислювалися над тим, що привітати можна не лише батьків, друзів, близьких, але й рідну громаду! Усі бажаючі долучилися до акції «Скринька побажань», та написали гарне привітання для нашої громади та її мешканців.