Година пам'яті "Ніхто крім нас"

Матеріал поданий без змін

Пам’ятаємо Героїв

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

28 серпня 2021 року  у бібліотеці-філії села Лукаші Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено годину пам'яті "Ніхто крім нас".

В ході заходу було ознайомлено присутніх з подіями які відбувались  у серпні 2014 року, коли Україна зазнала великих втрат наших воїнів. Розповідь супроводжувалась зачитуванням офіційних документів, свідченням учасників  тих подій, а саме "Іловайського коридору". Учасники  заходу Степаненко Дмитро, Киршанський Сергій, Портянкіна Настя, Митрович Максим прочитали поетичні твори, присвячені війні на Сході. У бібліотеці була розгорнута книжкова викладка-інсталяція "Ніхто крім нас".

Завідувач бібліотекою-філіалом

с. Лукаші Баришівської ЦБС