Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність

Матеріал поданий без змін

«Під синім небом України позолотилися жита»

(до 30- річчя Незалежності  України)

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

Кожен народ, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі.

Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – гордість, слава і велич народу.

З нагоди цього свята  КЗ «Публічна бібліотека» презентує книжково-інформаційну виставку-свято «Під синім небом України позолотилися жита». Матеріали, представлені на ній, висвітлюють історію появи українського національного прапора, його використання в Україні у різні історичні періоди, ставлення до державної символіки в наш час.

Оксана Бабич,

бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради,

Бучанського району Київської обл.