Баришівська центральна бібліотека для дорослих отримала 317 нових книг у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

Матеріал поданий без змін

Нові надходження до Баришівської центральної бібліотеки для дорослих

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  Київської області)

Баришівська центральна бібліотека для дорослих відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  - одна з небагатьох бібліотек України, яка була відібрана для поповнення фондів у 2020 році згідно проєкту Державної установи «Український інститут книги».

Бібліотека отримала 317 нових книг у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей». Відділ комплектування та обробки літератури Баришівської  ЦБС  здійснив маркування книг   фірмовими  наліпками  з логотипом «UKRAINIAN//|||BOOK INSTITUTE» та працює над систематизацією, класифікацією, описом  та технічною обробкою  літератури.

І вже зовсім скоро читачі бібліотеки  матимуть можливість читати нову цікаву літературу.

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС