Баришівська ЦБС отримала посилку книг, подарованих від Фундації Дарини Жолдак

Матеріал поданий без змін

Книга – найкращий подарунок для бібліотеки

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  Київської області)

Передати книгу в дар бібліотеці-значить подарувати книзі друге життя і справжнє задоволення  багатьом  читачам  на  довгі роки.

9 лютого 2020 року Баришівська ЦБС  відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області отримала посилку книг, подарованих   від  Фундації Дарини Жолдак.  Ця громадська організація робить величезну роботу для поповнення  книжкових фондів сільських бібліотек, популяризації книги та читання. Ми впевнені, що отримані в дар книги  знайдуть  своїх читачів та шанувальників серед дітей, молоді та дорослих.

Люди, які не читають, позбавляють себе радості й емоційності. Вони втрачають можливість якісно вербально спілкуватись з іншими людьми, не вміють аргументувати і відстоювати свою думку, систематизувати і розширювати свій світогляд. Це важливо і  сприяє розвитку інтелектуального потенціалу кожного та людського капіталу країни.

Дякуємо Фундації Дарини Жолдак  за подарунок  та увагу до бібліотеки!

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС