«Яскравий світ дитинства!»

Святково-розважальна програма «Яскравий світ дитинства!»

(З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області)

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають радісне свято – День захисту дітей

Кожна людина народжується в сім’ї, наша сім’я народжується в нашому серці і лише у великій любові  зростають по-справжньому щасливі діти!  У свій час, саме вони продовжують справи та починання батьків і прабатьків. Тож основне завдання дорослого покоління – зростити гідну зміну, високоосвічених, здорових, впевнених в собі людей.

Розважально-виховне свято «Яскравий світ дитинства!» було організоване у центрі села Гейсихи. Це вияв любові громади до своїх дітей. Гарну ініціативу підтримали: сільський голова Віталій Іванович Костенко, дирекція ПСП «Гейсиське» в особі Людмили Іванівни Білецької та заповзяті, небайдужі батьки: Плетяла Альона, Куделя Альона, Забудько Оксана, Пилипчук Людмила, Норець Світлана, Губань ОленаЗагородня Світлана, завідуюча сільською бібліотекою-філією Антонюк Любов Петрівна, завідуюча сільським дитячим садочком «Малятко» Цвях Ольга Дмитрівна та керівник дитячого танцювального гуртка Суткова Ірина Георгівна.

Зусилля дорослих увінчались найвищою нагородою – щасливими посмішками та незабутніми емоціями дітей.

Антонюк Л. П.

бібліотекар Гейсиської сільської бібліотеки-філії