Зустріч зі студентами-заочниками

13 квітня 2018 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» гостинно зустріла студентів заочної форми навчання спеціалізації «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту Київського університету ім. Б. Грінченка. Працівники бібліотеки провели оглядову екскурсію бібліотекою, під час якої студенти дізналися про цікаву понад 100-річну історію бібліотеки, ознайомилися з традиційними та інноваційними послугами бібліотеки, отримали поради щодо використання можливостей бібліотеки для результативного навчання та професійної діяльності. КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» має багатий унікальний документальний фонд. В ході зустрічі студенти ознайомилися з новинками дитячої літератури, які отримала бібліотека за програмою «Українська книга». Це – книги енциклопедичного характеру, книги історичної тематики, казки, твори класиків дитячої української та зарубіжної літератури, сучасних дитячих письменників. Використовуючи можливості бібліотеки, доктор педагогічних наук, доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Н.І.Богданець-Білоскаленко, студенти, працівники бібліотеки змоделювали поєднання традиційних та інноваційних форм роботи у популяризації дитячого читання на прикладі екранізації твору В. Рутківського «Сторожова застава».

Свої враження від зустрічі викладач та студенти залишили в Книзі відгуків та побажань бібліотеці. І на завершення – традиційне фото на згадку.