Київська обласна бібліотека для дітей

А хіба? Невже? Чи може? А у тебе? А твій? Чи зможеш ти? А хто?

У книзі «ХТО Я? що ДОБРЕ, а що ПОГАНО?» Оскара Бреніф'є багато запитань, які діти нескінченно задають дорослим.

Разом з цими книгами дитина навчиться ставити питання, шукати відповіді, розмежовувати себе та інших.

Відповідаючи на питання не обмежуйтесь словами ТАК чи НІ або одним поясненням.

На одне і теж питання може бути багато різних думок й люди роблять дії, які суперечать уявленням дитини.

Щоб розібратися що насправді погано, а що добре, треба навчитися ставити питання й шукати відповіді.

Відповіді всюди, можна запитати у батьків, що думають вони, як би вчинила подруга, прочитати в книзі, як роблять інші.

Так і вчаться діти робити висновки та обирати свій шлях.

Питання і пошук розвиває мислення, підштовхує до комунікації з іншою людиною і звичайно, дитина набуває самовпевненості.

Читайте своїм дітям, вони так це полюбляють. Роздивляйтесь малюнки. Ставте питання. Шукайте відповіді. Відповідайте чесно та з усію повагою до себе та до своєї дитини.

Книги у нас на полиці у Київська обласна бібліотека для дітей!!!

#київська_обласна_бібліотека_для_дітей

#бібліотека_для_дітей