Київська обласна бібліотека для дітей

Поговорімо про КРАСУ КНИЖОК та про КРАСУ ЧИТАННЯ

На полицях Київської обласної бібліотеки для дітей книги різного значення, для різного віку, тоненькі й дуже статні наповнюють своєю красою приміщення.

«Правда із присмаком кави» Крістіни Міхельс чекає саме тебе.

Взявши до рук цю книжку, ти зрозумієш, що твоя історія не одинока.

Там дівчинка схожа на тебе, на твою подругу чи знайому.

Там на сторінках спогади, знання, сльози та чиїсь відбитки пальців.

Правда із присмаком кави проникає у читача, завжди залишаючи приємний післясмак.

Почавши читати, можна подумати, що вона розкаже тобі тільки те, що написав автор.

Але, ні!

У книзі написана не лише одна історія. Їх там безліч. Безліч різних історій мимоволі бачили ці сторінки...

Бачили дівчинку, яка страждала через нерозділене кохання.  Дівчинку, яка між читаннями підліткової книги,  розповідала подрузі по телефону про свої почуття і книга почула дівчину, й знайшла у себе уривок, який заповнив її внутрішній світ емоціями та допоміг впоратися з почуттями.

Між строками прописуються власні спогади, нездійсненні мрії, розчарування, подолання перешкод.

Все це і є краса читання, до якої вам нічого не заважає доторкнутись.

Книги, які надихають:

Правда із присмаком кави.

Джейн Ейр.

Щастя в моїх руках.

До зустрічі у Київській обласній бібліотеці для дітей!

#booktok