До директорів обласних бібліотек для дітей, районних бібліотек Київської області - Про захист прав працівників культури і бібліотечних працівників

11 квітня 2014 р. № 4/2

До директорів обласних бібліотек для дітей,
районних бібліотек Київської області

Шановні колеги!

19 березня 2014 року Профспілка працівників культури України надіслала лист за № 02-62 до керманичів обласних профспілок, в якому просить звернути особливу увагу на Розпорядження Кабінету Міністрів України за № 156-р від 01.03.2014 року "Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання".

Українська асоціація працівників бібліотек для дітей (в дальшому УАПБД) не стоїть осторонь гострих питань, що сьогодні мають місце в бібліотечній галузі, і в свою чергу підтримує ініціативи ЦК профспілки України по захисту прав працівників культури і бібліотечних працівників, зокрема.

Подаємо на нашій сторінці копії наступних листів-звернень ЦК профспілки працівників культури України до керівників Міністерства культури України, Мінфіну України та керівників обласних профспілок культури для ознайомлення та внесення своїх пропозицій, повідомлень до ЦК профспілки працівників культури України.

Для ознайомлення з листами президії подається Додаток на 5 аркушах розміщений на сайті Київської обласної бібліотеки для дітей в розділі Сторінка Української асоціації працівників бібліотек для дітей.

Президент Української асоціації
працівників бібліотек для дітей
М.П.Зніщенко

Лист Кримській республіканській, Київський міській, обласним організаціям Профспілки працівників культури України Голови Профспілки працівників культури України Л.Ф. Перелигіної №02-53 від 18.03.2014 р.

Розпорядження КМУ від 01.03.2014 р. №156-р "Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання"

Лист Міністру культури України Ніщуку Є.М. від Голови Профспілки працівників культури України Л.Ф. Перелигіної №02-63 від 25.03.2014 р.

Лист Міністру фінансів України Шлапаку О.В. від Голови Профспілки працівників культури України Л.Ф. Перелигіної №02-81 від 03.04.2014 р.

Лист Кримському республіканському, Київському міському, обласним комітетам Профспілки працівників культури України від Голови Профспілки працівників культури України Л.Ф. Перелигіної №02-82 від 04.04.2014 р.