«Чи все, що ми знаємо про козаків, правда?»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва підготувала і пропонує до уваги своїх читачів, бібліотечних працівників Київської області та всіх відвідувачів сайту пізнавальну відеопрезентацію «Чи все, що ми знаємо про козаків, правда?» (автор інформаційного відеопродукту: провідний бібліотекар Олена Алексєєва).

Матеріал було підготовлено на основі книг, які подаються у відеопрезентації, та інтернетресурсів. Інформація буде цікавою для широкого загалу та може бути використана бібліотечними працівниками при організації заходів з відзначення свят.

Зазначена відеопрезентація є складовою циклу заходів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - «Завжди на захисті країни» та, крім головної сторінки сайту, буде розміщена за рубрикою «Мультимедійні книжки».

Вивчаймо історію досконало! Пишаймося своїм звитяжним лицарством!