Користувачам "Історичного лікбезу"

Вітаю користувачів "Історичного лікбезу" КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", який стоїть на варті історчної правди про Україну і українців, а також про стосунки з її одвічним ворогом - нащадками Золотої Орди із Московії.

Оприлюднені нашою бібліотекою інформаційні джерела допомогають широкому колу користувачів нашої бібліотеки долучитися до витоків історичної правди про нашу Україну, правду, яку віками спотворювала "імперія зла".

Звертаємо увагу шановних користувачів на те, що не знання своєї історії неодмінно призводить до втрати Незалежності країни і своєї історичної ідентичності.

У 2014 році нащадки Золотої Орди розв`язали криваву війну проти нашої рідної України. Війна забрала більше 15 тисяч життів укрїнських воїнів.

Росія окупувала Крим, Донецьку і Луганську область, проводить масштабну гібридну ідеологічну війну.

Ми,бібліотекарі, повинні активно включатисяв роботу по розвінченню міфів, які дуже важко викоренити із свідомості населення України.

Успіхів Вам в цій кропотній справі, шановні колеги.