Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Нові інформаційні джерела на сторінках «Історичного лікбезу»

 

Кацапсько-мокшанські воплі кремлівських гопників на подію отримання Томосу Українській Православній церкві не вщухають. «Історичний лікбез» рекомендує добірку нових інформаційних джерел, що свідчать про імперську і ворожу політику, в усіх проявах сучасного життя оскаженілих угро-фінських московитів на адресу України і українців.

Інформаційна діяльність «Історичного лікбезу» нашого сайту стверджує нас у вірному виборі нами напрямку, а саме здійснення бібліотечними формами і методами контрпропагандиської діяльності проти  шовіністичної, москальсьскої гібридної, ворожої інформаційної політики московитів з питань тлумачення історії України, державотворення України, а також з питань  економіки, релігії, освіти, міжнародних стосунків, духовності тощо.  Закликаємо бібліотекарів Київськоїобласті активно проводити подібну  діяльність в бібліотеках Київщини.

Для того, щоб протидіяти агресору-москалю, користувачам «Історичного лікбезу» важливо знати про походження москвина, його мову, ідеологію, його достовірну історію без міфів, а особливо важливо знати про хижацьке,  агресивне та загарбницьке єство москвина.

«Історичний лікбез» розглядає моквина через рентген  історичних фактів, що підтверджені архівними джерелами, які старанно  фальсифікувалися мерзотними московитами століттями і насаджалися на загарбаних Московією територіях України та інших колоній на Кавказі, Уралі, Азії.

Діяльність «Історичного лікбезу» направлена на те, щоб  молоде покоління, ознайомившись із змістом справжнього імперського та шовіністичного  нутра москаля, було готовим до бою з москалями, щоб відстоювати та захищати рідну Батьківщину Україну.

Про совкову проімперську москальську тему «мышебратья», «единый славянский народ», «единые корни», «единую страну», «единого врага в лице НАТО и Евросоюза» «Історичний лікбез» КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» надає дуже цікаві джерела.

Також надаємо для користувачів багато різноманітних  інформаційних джерел на різні актуальні теми.

Звертаємо особливу увагу користувачів «Історичного лікбезу» на дуже «героїчно-патріотичний» вислів москалів-шовіністів «Русские своих  не бросают».

Бажаємо користувачам «Історичного лікбезу» аналітичного, правильного, державницького українського формування свого світогляду в процесі пізнання рекомендованих інформаційних джерел.

 

Русские националисты об Украине, Крыме, Донбассе и "Бандеровцах"

Какой компромат на Путина есть у Запада? 

Кремлевский сепаратист: процесс поглощения Китаем территорий РФ уже прошел точку невозврата...

"Либо будет сидеть, либо уйдёт в мир иной": на Путина нашёлся серьёзный компромат

Захват соседних территорий - смысл существования России

Любителям сафари на Донбаcсе

Звертаємо особливу увагу користувачів на джерела, пов'язані з  кокаїновою діяльністю Кремля, а саме:

Мнение экс - директора ЦРУ: развязка должна наступить в ближайшие два месяца

Путин и МИДельинский картель

Венесуэла и коксовый картель Кремля

Путин YouTube Народ против

Томос и ПЦУ держат Кремль в состоянии паники и невроза

Гражданская война с Россией Лавровый помет на страже русского мира

Авантюры Кремля терпят крушение: Украине надо готовиться к отражению любого сценария...

Путин вор и убийца Русского народа

Путин в панике

Как русские своих не бросают