Київська обласна бібліотека для дітей

Весела вікторина для маленьких українців та україночок з нагоди Дня Конституції України

28 червня - День Конституції України!

З нагоди цього важливого свята ми підготували веселу вікторину для маленьких українців та україночок!

Запрошуємо батьків долучитися до нашого веселого квізу та допомогти малечі перевірити свої знання і дізнатися більше про правила нашої держави в цікавій ігровій формі!

Якщо ви будете уважними і читатимете тло сторінки, на якій з’являється запитання – ви впевнено будете називати правильний варіант!

Після того, як на сторінці з’явиться запитання з варіантами відповідей - поставте відео на паузу і уважно прочитайте сторінку разом з малечею. Визначившись із відповіддю, продовжуйте перегляд, щоб побачити правильний варіант! Зверніть увагу, що декілька завдань нашого квізу не містять підказки!

Ну, а більш обізнані читачі можуть просто насолоджуватися цією вікториною, як відеоіграшкою!

Веселого перегляду!

Ми - це Україна!