Подарунок від Тетяни Дугельної

Як чудово мати можливість зануритися у світ книг, що несуть у собі багатий досвід та мудрість!

Київська обласна бібліотека для дітей отримала подарунок у вигляді книг від надзвичайно талановитої української письменниці Тетяни Дугельної!

Її твори про сімейну психологію, жіноче здоров'я та управління емоціями - це справжнє скарбниця знань!

Авторка сама пережила найскладніші випробування, включаючи окупацію під Києвом та переселення, але не зламалася, і повернулася до Києва, щоб надихати нас своєю силою та допомогти кожному Герою, який стоїть на захисті нашої незалежності та свободи!

Велика подяка пані Тетяні за цей неймовірний дарунок!

Нехай ці книги принесуть нам не лише корисні поради, а й відчуття єдності та незламності, які притаманні нашому великому українському народу!

Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки ознайомитися з творчістю Тетяни Дугельної.

Разом ми сильні, разом ми непереможні!