«Дорогами Сковороди. Слобідська Україна»

Гарний книжковий подарунок отримали читачі  КЗ КОР «Київської обласної бібліотеки для дітей» від «Благодійний фонд Дениса Парамонова» в рамках програми Культурний код видав польською мовою книгу «Дорогами Сковороди. Слобідська Україна».

У виданні подаються маловідомі факти з життя видатного українського філософа Григорія Савича Сковороди. Книга присвячена подорожам Слобідською Україною по місцях, де ходив, бував і подовгу жив у XVIII столітті Григорій Савич Сковорода. Це колишні маєтки, колишні й нинішні монастирі, села і старі дороги. Маршрут прокладено за давніми мапами та іншими архівними документами. Книга виконана у стилі культурно-історичного путівника, що допоможе читачам відчути, як творив і жив Григорій Сковорода. Авторами видання є харківський краєзнавець, журналіст Андрій Парамонов і дослідник В’ячеслав Горбоносов. Також, видання містить відгуки експертів з Польщі, які досліджують творчий шлях Григорія Сковороди.