Екскурсія бібліотекою

Осінні канікули - це завжди час чудових пригод та незабутніх відкриттів у світі книг!

Напередодні канікул до нашої бібліотеки завітали молодші школярики однієї зі столичних шкіл на захопливу екскурсію.

Коли вчитель та учні на одній хвилі, канікули стають справжньою пригодою, наповненою відкриттями та неймовірними враженнями.

Діти не лише відкрили для себе магічний світ бібліотеки, де дізналися про структуру бібліотеки, різноманітність книжок та відчули себе справжніми дослідниками та відкривачами.

Подорожуючи між полицями, діти знайшли для себе найцікавіші казки, пригоди та розвиваючі посібники. На своєму шляху вони навіть виявили безліч цікавинок, які відбуваються в бібліотеці та за її межами.

Отже, друзі, не забувайте, що осінь - це час для нових відкриттів і пригод. Завітайте до Київської обласної бібліотеки для дітей цього осіннього сезону, і хто знає, можливо, саме там вас чекає наступна захоплююча подорож у світ книг та незабутніх історій!