Тарас Шевченко – України син

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

10 березня 2023 року в Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено засідання інтелектуального клубу «Інтек» під назвою «Тарас Шевченко – України син». На заході були присутні читачі-учні 4-А класу ОЗО «Баришівський ліцей» разом з вчителем Марією Дяченко.

Діти добре проявили свої знання у вікторинах «Добери до малюнків рядки з віршів», «Доповни рядки віршів Т.Шевченка потрібними за змістом словами»,«Знайди зайвий рядок у вірші», «Перевіримо знання по біографії Т.Шевченка», «Склади вірш за опорними словами». Також всі присутні декламували вірші Тараса Шевченка. На завершення заходу діти отримали дипломи «З іменем Тараса», за свої знання про великого поета, які підготувала Марія Дяченко.

Провідний бібліотекар

Баришівської бібліотеки для дітей